IT szektor / Medior / Budapest XI

Szeretnél a digitális dokumentumkezelés szóvivője lenni? Szeretnéd, ha a #nopaperzone munkavégzés végre természetes lenne minden irodában? Ha pörgős, innovatív megoldásokkal dolgozni vágyó marketing szakemberként új lehetőségek után nézelődsz, ezt ne hagyd ki!

Kik ők? Egy magyar tulajdonú szoftverfejlesztő cég, akik elsősorban workflow- és dokumentumkezelő szoftverek fejlesztésére és értékesítésére specializálódtak. Jók abban, amit csinálnak, húsz éve a belföldi piac egyik megkerülhetetlen szereplői ezen a területen.

A pozíció komplex, de nem “one man show”, nincs veszélyben a munka-magánélet egyensúly. 🙂

Mik lennének a fő feladataid?

  • részvétel az éves marketingterv, költségvetés és tartalomterv kidolgozásában és megvalósításában
  • social média felületek kezelése, Google Ads és hírlevél kampányok tervezése és felügyelete
  • sales támogató anyagok kidolgozása
  • rendezvények, oktatások, konferenciákon való megjelenés megszervezése
  • negyedéves, éves marketing kimutatások, riportok előkészítése
  • kapcsolódó adminisztratív feladatok (ajánlatkérések, szerződéskötés, teljesítési igazolások, számlák felügyelete, stb.)

Te vagy az ideális jelölt, ha

  • felsőfokú marketing szakirányon végeztél
  • szereztél már legalább 5 év tapasztalatot komplex, online-offline marketinges munkakörben
  • otthonosan mozogsz a Google Ads, Analytics világában
  • vettél már részt webfejlesztési projektekben
  • szereted a napi operatív feladatokat, de tudsz stratégiában is gondolkodni – ez utóbbi csapatmunka, így nem leszel magadra hagyva
  • csapatjátékos vagy, de önállóan is tudsz dolgozni és a rád bízott feladatokért felelősséget is vállalsz
  • szeretsz egyszerre több projekten is pörögni és jól kezeled a feladatok mennyisége szempontjából kiemeltebb időszakokat is

Örülünk neki, ha

  • szereztél már tapasztalatot B2B területen, IT szektorban
  • középszinten beszélsz angolul
  • van B kategóriás jogosítványod

Ezekre számíthatsz, ha csatlakozol

  • húsz éve a piacon lévő, biztos háttérrel rendelkező magyar tulajdonú vállalat tagja leszel
  • minden feltétel adott a profi szakmai munkához
  • fiatalos, rugalmas, innovatív csapat vár, emberközpontú vezetőséggel, akik tényleg odafigyelnek rád
  • a telephely a XI. kerületben, frekventált helyen található (jó közlekedési és számtalan étkezési lehetőséggel a környéken)
  • home office/rugalmas munkavégzési lehetőség
  • külső/belső képzések